Woo Agency - Kim jesteśmy

WOO AGENCY to Butikowa Agencja Marketingu 360°, specjalizuje się w tworzeniu kompleksowej komunikacji marketingowej.

Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych fanów dobrego designu, do naszej pracy podchodzimy z pasją, a nasze pomysły opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Co nas wyróżnia? Dlaczego warto zaufać właśnie nam, jako Agencji Butikowej?

Doskonale rozumiemy wielopłaszczyznowość i interdyscyplinarność dzisiejszego marketingu, potrafimy tworzyć kampanie wykorzystujące synergię narzędzi innowacyjnych i tych już dobrze znanych. Nie boimy się wyzwań, a do każdego projektu – małego, dużego, do pełnej strategii, czy też tylko jej kawałka – podchodzimy z taką samą uwagą.

To szczegóły tworzą mistrzowską całość, dlatego dbamy o każdy detal, na każdym etapie kampanii – od planowania, przez kreację, wykonanie projektów, aż po produkcję finalnego produktu.

Woo Agency jest również Certyfikowanym Partnerem Google w zakresie optymalizacji oraz prowadzenia kampanii reklamowych Google Ads.

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Co oferujemy

Jesteśmy Butikową Agencją 360˚. Nasza oferta obejmuje planowanie, kreację oraz wdrażanie zintegrowanych kampanii reklamowych, employer brandingowych, strategii komunikacyjnych oraz wspierających działania sprzedażowe. Łączymy działania z zakresu ATL, BTL, PR, multimediów i Internetu. Wywodzimy się z branży eventowej, dlatego też event jest wciąż nieodłącznym narzędziem naszej pracy.

Szczególną uwagę zwracamy na odpowiedni sposób łączenia i dobór narzędzi, indywidualnie opracowany dla każdej kampanii.
Najważniejszy jest dla nas efekt końcowy – osiągnięcie określonego celu Klienta.

Strategie marketingowe

Chcesz stworzyć lub zmodyfikować swoją strategię marketingową? Pomożemy Ci w tym

Przeprowadzimy audyt marketingowy, przyjrzymy się dotychczasowym działaniom, stworzymy koncept oparty na solidnych podstawach merytorycznych, dobierzemy i zaproponujemy odpowiednie narzędzia, przygotujemy budżet oraz harmonogram działań, przeprowadzimy pełne wdrożenie.

Stworzymy oparte o pełną analizę, kompleksowe rozwiązania w obszarze działań marketingowych, sprzedażowych, employer branding

Branding & design

Chcesz by Klienci poznali Twoją firmę i produkty? – zbudujemy Twoją markę

Przygotujemy i wdrożymy pełny branding dla Twojej marki – od strategii, przez  identyfikację wizualną (projekt logo, przygotowanie CI), aż po omnichannelową komunikację brandu z Klientem (strategia oraz projekty graficzne).

Kampanie online & offline

Chcesz wypromować markę, wprowadzić na rynek nowy produkt lub usługę, a może zwiększyć widoczność Twojej firmy w internecie?
Przygotujemy kampanię idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Działamy kompleksowo, w planowaniu kampanii wykorzystujemy wszystkie dostępne narzędzia:

  • narzędzia offline (druki, oferty, gadżety reklamowe)
  • elementy PR
  • media & outdoor
  • online & social media
  • event marketing

Video & animacja

Chcesz przygotować profesjonalny film promujący produkt lub Twoją firmę?

Stworzymy animację (2D, 3D), spot reklamowy, czy też film promocyjny realnie wpływające na rozwój Twojego biznesu – od pomysłu i scenariusza, poprzez nagrania i realizację, po montaż i przygotowanie do emisji w internecie lub telewizji.

Strony i aplikacje

Potrzebujesz profesjonalnej strony dla Twojej firmy? Chciałbyś zbudować własną, w pełni dopasowaną do potrzeb aplikację dla Twojej marki, produktu?

Powierz pomysł w nasze ręce – zaprojektujemy, zbudujemy i wdrożymy uszytą na miarę, zgodną z zasadami UX i UI, intuicyjną w obsłudze, profesjonalną stronę internetową, aplikację web lub mobile. Dobierzemy odpowiednie rozwiązania w zależności od potrzeb oraz budżetu.

Gadżety Ekologiczne

Gadżety ekologiczne Woo Agency to specjalna oferta wyjątkowych gadżetów, które doskonale uzupełnią działania w obrębie zrównoważonego rozwoju.
Zapoznaj się z tą niesamowita ofertą ekologicznych gadżetów i wyróżnij na tle konkurencji. 

Nasze realizacje